Forumda yapılan arama sonucu, bulunan 2 adet konudan, sayfa olarak 1 ile 2 arasındakiler gösterilmiştir

Konu: Samsung smart tvye smart iptv apps nasıl yüklenir?

ElemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Site Yöneticisi

Durum
    Nereden
    İstanbul
    Blog Girişleri
    8

Samsung smart tvye smart iptv apps nasıl yüklenir?

Smart IPTV uygulaması Samsung App Store (Samsung Televizyonlar için uygulama indirme mağazası) üzerinden henüz sebebi belli olmayan bir kararla kaldırıldı. Sonrasında birçok Samsung televizyon kullanıcısı Smart IPTV uygulamasını Samsung App Store üzerinde bulamadığını, indiremediğini veya hali hazırda televizyona yüklü olduğu halde uygulamanın televizyondan silindiğini beyan etmektedir.

Smart IPTV uygulamasının resmi sitesinde uygulamanın usb flash bellek aracılığıyla Samsung Smart TV’lere yüklenebiliyor. Smart iptv uygulamasının usb ile nasıl yükleyeceğiniz aşağıda anlatmaya çalışacağız.

Samsung Tizen (J/K/M/N/Q/R) serileri için Smart iptv yükleme anlatımı:

1. adım : İçeriğe ulaşabilmek veya forumu aktif kullanabilmek için öncelikle GİRİŞ yapmalısınız, Üye değilseniz KAYIT olmalısınız
      veya aradığınız konu hakkında ElektroBLOG sayfalarımızdan arama yapabilirsiniz adresinden smart iptv dosyasını indirin ve rar dosyasının içindeki dosyaları değiştirmeden usb flash belleğe atın. Flash bellek içerisinde dosya userwidget ismi ile kayıtlıdır.
    2. adım :Flash belleği televizyonun usb girişine takın.
    3. adım :Smart IPTV uygulaması otomatik olarak televizyona yüklenecektir. Göremediğiniz takdirde usb flash bellek takılıyken televizyonu kapatıp açın.

J serisi Samsung Smart TV Tizen serilerinde uygulamasının her seferinde silinmemesi için Menu -> Smart Hub -> App Auto Update menülerini takip edin ve otomatik güncellemeleri kapatın sonrasında televizyonu kapatıp açın.

Samsung Tizen OLMAYAN (E/ES/F/H/HU/J4/J52) serileri için yükleme anlatımı:

1. adım : İçeriğe ulaşabilmek veya forumu aktif kullanabilmek için öncelikle GİRİŞ yapmalısınız, Üye değilseniz KAYIT olmalısınız
    veya aradığınız konu hakkında ElektroBLOG sayfalarımızdan arama yapabilirsiniz adresinden uygulama dosyasını indirin ve rar dosyasının içindeki dosyaları değiştirmeden usb flash belleğe atın. Flash bellek içerisinde dosya smart iptv ismi ile kayıtlıdır.

2. adım : Flash belleği televizyonun usb girişine takın.
    3. adım : Smart IPTV uygulaması otomatik olarak televizyona yüklenecektir. Göremediğiniz takdirde usb flash bellek takılıyken televizyonu kapatıp açın.

Geliştirici modunda kullanmak isterseniz televizyonun sunucu ip adresini
    İçeriğe ulaşabilmek veya forumu aktif kullanabilmek için öncelikle GİRİŞ yapmalısınız, Üye değilseniz KAYIT olmalısınız
    veya aradığınız konu hakkında ElektroBLOG sayfalarımızdan arama yapabilirsiniz olarak ayarlayabilirsiniz.
    Uyarı! Smart IPTV uygulaması Samsung Smart TV’lerde D serilerine kurulamaz ve çalıştırılamaz.

Yazının orjinalini görmek için tıklayınız. İçeriğe ulaşabilmek veya forumu aktif kullanabilmek için öncelikle GİRİŞ yapmalısınız, Üye değilseniz KAYIT olmalısınız
    veya aradığınız konu hakkında ElektroBLOG sayfalarımızdan arama yapabilirsiniz

Yüklenecek dosyaları aşağıdaki ekli dosyalarda da bulabilirsiniz..

Konu adı: Samsung smart tvye smart iptv apps nasıl yüklenir?
    Yazan: ElemaN
    Konuya Eklenen Dosyalar Konuya Eklenen Dosyalar
      Konuya mantıklı cevap yazmadan eklentiyi göremez, indiremezsiniz

teşekkürler
    Konu adı:
    Yazan: ocoskun66