Hizmet Şartlarımız

Teknik Paylaşım Platformu ( Linki görebilmek için giriş yapmalısınız, üye değilseniz öncelikle KAYIT olmalısınız ) adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir.

Sitemiz ( Linki görebilmek için giriş yapmalısınız, üye değilseniz öncelikle KAYIT olmalısınız ) bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.

İlgili yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Sitemizde lisans, telif gerektiren dosya, dökuman ve programların paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların sorumluluğu paylaşımı yapan kullanıcıya aittir.

Telif ve lisans gerektiren dosya, dökuman ve belgeler sitemiz veri tabanında yer almaz ve almasına izin verilmez.

Herhangi bir paylaşımdan dolayı rahatsızlık yaşayan paylaşımın gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,
ilgili e- posta adresinden bize ulaşabilirler.

5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi
Linki görebilmek için giriş yapmalısınız, üye değilseniz öncelikle KAYIT olmalısınız adresine iletirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır.Yapılan ve yapılacak paylaşımlar ile ilgili konu açmadan önce forum kurallarını okumanız ve bu kurallara uymanız önemle belirtilir.